Premiestňovacie Transportery a Vákuové Zdvíhacie Zariadenia pre Skla


Glass Land Sp.z o.o.
ulice Gliwicka 204
40-860 Katowice, Poľsko

Klientsky servis: 
 
+48 32 254 93 11
+48 699 908 660

mail: office@quattrolifts.sk
        office@glassland.pl
        quattrolifts.eu@gmail.com

Quattrolifts

Spoločnosť Quattrolifts z Austrálie v spolupráci s firmou Glass Land uviedla vynikajúce, inovatívne zariadenia pre dopravu a montáž sklo a okná na trh v strednej a východnej Európe. Sú to moderné a funkčné zariadenia, ktoré predstavujú obrovská pomoc v oblasti bezpečnosti pre osoby, ktoré sú zapojené vo výrobnom procese a pre montáž skla, na okná, fasády, atď.
Všetky zariadenia QUATTROLIFTS, ktoré ponúkame, sú právne, patentovaný a certifikovaný v Európe a nie sú kópiu akýchkoľvek ostatných spoločností na svete. Nákupom našich zariadení máte záruku pôvodného nákupu.
 
Na základe fyzikálnych vlastností sklo je materiál, , čo predstavuje značné riziko pre bezpečnosť v procese výroby, spracovania, dopravy, nakladanie, vykladanie a počas inštalácie.

Hlavným zámerom tvorca a výrobca týchto strojov bola správne navrhnúť takým spôsobom, aby zvýšiť bezpečnosť pracovníkov do maximálnej výšky a minimalizovať riziko spojené s poškodením skla počas dopravy a montáže. Veľmi dôležitým prvkom pre použitie tohto typu zariadenia je možnosť zabrániť luxácia, zranení, porezaní a v oblasti pracovných úrazov, ku ktorým došlo počas tradičnej ručnej preprave alebo počas inštalácie sklo a okná.

Zariadenia, ktoré ponúkame vám my nazývame Premiestňovacie Transportery a Vákuové Zdvíhacie Zariadenia pre Skla a Okná. 

Pomocou produktov spoločnosti QUATTROLIFTS môžete nielen zlepšiť bezpečnosť, ale tiež zlepšiť efektívnosť a znížiťnáklady práce.

Pri rozhodovaní o kúpe týchto zariadení, vy ste už o významný krok pred konkurenciou.
Odporúčam vám štyri výrobky s názvom: EXPRESS , NOMAD , MULE oraz HORIZON.

Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našimi zariadeniami.