QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Express bol navrhnutý s cieľom uľahčiť sklenárom  vykladanie, dopravu a montáž  veľkých sklenených panelov. Má nosnosť 200 kg (440 libier). Môže otáčať sklo merajúce až na 3660 mm (144"). Má nastavenia ktoré umožňujú zasklievaní/ sklenárske práce/ bočné a horné.
 
Prenos/premiestňovanie sklenených panelov a okien  môžu byť zrušené  pomocou spínača  vzhľadom na hmotnosti a rozmery  a kvôli  nerovného terénu  stavenísk. Spôsoby dodania panelov nezmenili za posledných niekoľko desaťročí, dokonca s oknami, ktoré sú teraz stále väčšie a ťažšie.
 
Quattrolifts sprístupnila Express, inovatívne malé prenosné zdvíhacie zariadenie ktorá umožňuje jednu osobu premiestniť/presunúť panely s hmotnosťou 80 kg  alebo dva až tri  osobám na 200 kg. Express je jednoducho  naložený  na nákladné auto a rýchlo namontovaný za minútu.
 
Po  zmontovaní Express môže vyložiť panely z kamiónu/ nákladného auta a potom preniesť  panely a okná na stavenisku. Veľké pevné kolesá 330 mm umožňujú jazdu v ťažkom teréne na stavbách. Rázvor kolies môže byť nastaviteľná/možno nastaviť  v rozsahu medzi 54 cm  a 80 cm čo umožňuje prekonať  úzke chodníky na stavenisku.
 
Dve fantastické funkcie Express umožňujú otáčanie sklenených  výplní/sklenených tabulí alebo okná a po druhé prevádzkovateľ môže tiež  indexovať sklenené  tabule ktorá by mu umožnila prejsť cez štandardný  široký otvory dverí 90 cm.
 
Harry Richardson z Ultimate Glass bol ohromený tým, že pomocou Express môže dopravovať 100 kg element izolačného skla  (IGU- Insulating Glass Unit) z vlastnej iniciatívy: „V týchto ťažkých časoch, Express umožňuje robiť viac práce a nižším počtom pracovných síl a s lepším zabezpečením. Mám v pláne použiť Express aby inštalovať balustrády s pomocou len dvoch poskytovateľov. Každý panel váži približne 80 až 100 kg.”

QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Jednoduchá inštalácia
QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Doprava na nerovnom teréne
QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Jednoduché vykladanie
QUATTROLIFTS - EXPRESS 200
Otočenie/otáčanie skla

Fotogaléria výrobku:

   


Viac informácií možno nájsť na internetových stránkach výrobcu
http://quattrolifts.com